Červenec 2011

ehm ehm

9. července 2011 v 23:15 | Poseroutka Lady Zombie |  Tématická rubrika
Jelikož nevím na jakej svůj mail jsem poslala tento blog, tak ho budu muset nechat :D Ale to nevadí články které jsem tu nechtěla tu už nejsou :D A kdo dělá dess prosím tak mi napište na mailík :D lucka@vankova.cz :D Takže děkuju :D Páčko :)

The End. and new Start

9. července 2011 v 23:10 | Poseroutka Lady Zombie |  Tématická rubrika
Takže s tímte blogem končím :) protože jsem zjistila, že jsem chodí někdo :D kdo fakt nechci aby si přečetli mí články :D a prostě chci si založit něco jako deníkový blog, kde bude většinou je to co citím a ní nějaké kecy takže Ruším a kdo chce můj New blog napište mi na lucka@vankova.cz Pa :D

Jsem tu! ( TT: Druhá tvář)

9. července 2011 v 11:40 | Poseroutka Lady Zombie |  Tématická rubrika
Ahoj takže přišla jsem na PC na jeden den :D A vidím docela dobré téma takže :) cč

Nejsem tu!!

8. července 2011 v 13:31 | Poseroutka Lady Zombie |  Tématická rubrika
Nechápu lidi, kteří soudí podle vzhledu.. Proč to tak vůbec je? Nejde přeci o to jaký člověk je?..Rasismus...Pane bože..Kurva lidi co to s váma bylo? proč jste soudili a zabíjeli podle náboženství podle barvy..něco jako válka gangů.. Taky samí zabíjení ty lidi mají strach pouze vyjít na ulici.. bojí se cokoliv udělat.. když jsou na ulici je to jako jít na popravu jen málo kdy tě nějaký anděl zachrání..všichni jednou umřou.. ale umřít na ulici ve strachu v 16 letech, to není život.. ani se nadočkat 30.. stáří..já se stáří bojím. vidím jak oni bojují s bolestí, vše bolí, vidí smrti svých blízkých.. bojím se , že to nezvládnu.. bojím se všeho.. ze všeho nejvíc života.. lásky.. a čeho bych se měla bát tak toho se nebojím.. smrt.. mi příde..jnako únik.. ale taky jako brána do světa veliké války.. co je pravda? je nějaká život po životě.. ??

Nejsem tu!!(voda)

7. července 2011 v 10:05 | Poseroutka Lady Zombie |  Tématická rubrika
Takže já osobně vodu miluju a myslím, že o prázdninách se půjdu koupati asi hodně :) Takže doufám, že bude hezčí počasí než je teďka a pořádně si tyto prázky užiju zatím mi ani nedošlo že jsou takže :DD I vám přeji pěkné koupaní..

Nejsem tu!! (1)

6. července 2011 v 11:00 | Poseroutka Lady Zombie |  Tématická rubrika
jeden čas už jsem tě tolik v hlavě neměla ale pak..se stalo něco a já tě tu zas mám pořád na tebe myslívám.. A myšlenky jen o tobě mám.. snažím se na tgebe nemyslet ale všechno mi tě připomíná.. Mraky.. Vlaky.. kina.. prostě všechno... Jak zapomenout? protože až tě uvidím s jinou bude mě to bolet a to já nechci.. raději zapomenout, než znova citít zlomené srdce... Život je divnej.. Každej má jinou tvář než jaký doopravdy je a my se v tom pak těžce vyznáme.. Nevíme jestli je to přítel a nebo nepřítel, jestli to myslí vážně a nebo si jen dělá srandu.. Je pravda že život si děláme my.. chceme být zlí budeme ylí chceme být hodní a .. to se nedá splnit každej dělá hříchy.. Jak říká paní Pyneová matka Alice, která umírá na rakovinu ,, život je takový, jaký si ho uděláme'' ..