Reylee__

3. června 2011 v 23:09 | Poseroutka Lady Zombie |  Tématická rubrika
Život je hnusný tak si můsíš uvědomit , že nepřináší jen štestí.-Lež jak prase to lidi jsou hnusný a kazí životy jinejm..

ČTI DO KONCE PROSÍM..!! Rady

Takže je tu první popis na objednávku. Objednala nebo spíš požádala o to moje sestřenice nazývaná Reylee. Její pravé jméno je však Radka.

Vylezla z vagíny jako každej jinej. Zdědila oči po rodičích, nádherné barvy,šedomodré, špinavý blond zdobí její hlavu a k tomu krásně jak barevně tak i tvarem, rty jí stojí pod jejím nosíkem.

Její tělo je podobné těm modelkám, které do toho spadly(anorexie). Když tě potká.. co si na tobě prve všimne? tvých nehtů. Psát o někom koho znáš dlouho ale nevíš o něm nic je velice těžké. O některých lidech vím co napsat a mám pořád o nich něco psát, třeba zážitky s nimi ale s ní. Né že bychom se nenáviděli ale vždycky jsme k sobě necítily lásku. Něco jiné,nevím jak to mám popsat není to prostě láska ani nenávist je to něco mezi tím. Co jí nikdy v životě neprominu, že mě kousla s vými zuby do mého zadku.
Ona je něco jako lochneska, taky nevíte jestli doopravdy existuje a nebo jestli je fake.Tím neříkám že je lochneska tím říkám, že nevím jestli je opravdová, jestli nemá jinou tvář. Ona byla taková ta normální holka. Během měsíce se zní stalo úplně něco jiného, už to nebyla ta Radka, která mě srala tak jak měla, byl to někdo jinej s novou tváří.. Vím , že se lidé mění i já jsem jiná. Nezáleží mi jen na sobě jako dřív, už nejsem ten namyšlenecj parchant co myslí jen na sebe ale myslím i na ostatní víš. Lidi mi říkaj že jsem blbá když se oblíkám a chovám podle sebe.. Lidi mě za to kritizujou nenáviděj ale i milujou.. Jsem prostě svá.. Někoho to sere ale někdo to má rád.. Mě nevadí že jsi originál, mě vadí , že ty se přetvářuješ. Vím že se přetvářuješ protože ty se občas chováš jako ta stará Raďa. Jde vidět že se snažíš být jiná. Ale proč? Hele můžeš si vzít jen kousek z té nové Radky ale nechat i kousek z té staré. Nechovat se tak nemyšleně a nežalovat všechno. Todle mělo být o tobě a je to spíš o nás.. Začnu od začátku..

Starou Radku znám, nejoblibenější barva modrá,skvělej style, smysl pro humor,smích..a tak dále.

Nová Radka? Miluje Boha a on miluje jí. Má ráda krajky,Soko,tajemnost, nesnáší hip hop ani rap, trvdí, že nemá ráda svoji sestru, ale já si myslím , že lže. Můj názor. Kdo je nová Radka? Je to fake? Nebo je to s ní pravda? Otázka..Odpoveď není.. Co o ní ještě vím má kamárdky, jedné z nich říká Houba nebo já vlastně nevím,nemluví o sobě moc,občas ano ale jen pár věcí...
Je závislá na facebooku. Kdyby nebyla nemá profilovku. To je podle jednoho exeperta. ,,Nejsi závislý, nemáš profilovku'' a podle mě má pravdu. A zase jedu jinam. Takže Rádio, tak se ti říkalo když si byla malá a ja byla Sisi. Jedinej kdo mi tak říkal jsi byla ty.
  • ráda píšeš
  • ráda čteš
  • ráda se fotíš
  • a ráda fotíš okolo sebe
Nová Reylee si myslí, že když ji miluje bůh, že propluje životem lehce a bez námahy.. Ale ona se mýlí. Bůh nerozkazuje osudu, nerozkazuje tobě.. on tě žádá ale neovládá.. Jestli si myslíš že lehčí to bude, mýlíš se bude to ještě težší..!! Vem život jakej je neříkám abys ses vysrala na Boha.. Veř si v něj jak moc chceš, doufej že tvá láska k němu te osvobodí od reality a od bolesti..Ale musíš vedět pravdu, držet se.. směj se s přáteli..choď s něma ven a užívej si, uč se, čti si, choď do kina,na procházky a nebuď smutná nebuď taková kráva jako já. Netrap se kvůli klukům, kvůli lásce, nemá to cenu.. Důležité je být štastný.Úsmívej se a samo ti to štestí přinese ale musí to být ten úsměv__PRAVÝ__ZE SRDCE__

Neumím tě popsat.!! Neznám tě..!! Já ani neumím psát ja neumím nic .. Baví mě tolik věcí fotit,psát ale nic neumím umím jen srát..

Photo by Lady Zombie..

Na fotce je Ona Reylee, Holka která mi do hlavy vnáší samé otázky a žádné odpověďi nemám. Na některé otázky prostě nejsou odpověďi
..Zamyslet se nad životem nemá cenu, ty musíš chtít být jiný,přemýšlet jaký by to bylo umí každý.
Radko jestli se chceš úplně změnit Okay.. Je to tvůj život jen tvůj nikdo ti nemá do něj co kecat i já ne. Budu tě mít ráda. I když uděláš cokoliv. Zabiješ tu starou Radku a necháš žít tu novou. A BTW kdybys nebyla moje setřenka a já tě náhodou potkala, řekla bych si tendle člověk je úžasnej. Má svůj styl a věří v něj WOW!! Žrala bych tě, nerozuměla bych si s tebou jako teďka ale byla bys můj vzor..

Jak veřit..ve vlastní nejúžasnejší style..

FUCK_chci se oblíkat úplně jak chci..Oh hups.. nejsou peníze..být.. taková..OmG co melu za sračku?? Vždyť nejde o vzhled ale o NITRO ČLOVĚKA... Holka MÁM TĚ RÁDA..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama