Pohádka

30. května 2011 v 20:49 | Lady zombie |  Tématická rubrika
Pohádky ♥♥♥
  • Medvídek Pú
  • Bořek stavitel
  • Barbie
  • Tom a Jerry
  • Sněhurka s sedm trpáslíků
  • Popelka, Tři oříšky pro Popelku
  • Shrek
  • Duffy Duck
Pohádky byly založeny za účelem dobrých snů..

Pohádka vznikla ze špatné reality ale pak změnila životy dětí,zvýšila se tvořivost

..

Byla jedna paní, která žila za dalekými horami a spusty řekami v malé utulné chaloupce se svým mužem a dcerou. Dcera byla překrásná a tak kolem ní běhalo spoustu nápadníků. Jednoho dne se zjistilo, že dcera otěhotněla.
Pak přišel den kdy dcera, které budeme říkat Juliet, začala tak zvaně rodit. Porodila dvě nádherné dětičky. Bohužel to byl její poslední den a smrt už zaťukala a vstoupila. Její otec nemohl příjmout smrt její jediné dcery a zkončil se životem. Babička nechtěla nechat umřít ty dvě malé baculátka a žila ve smutku dál. Až děti vyrostly chtěly slyšet něco o jejich matce. Proto si babička vymyslela příběh o princezně za dalekými horami,řekami,loukami a zeměmi, která žila se svým manželem na hradě jménem Bushmesch zde porodila dvě krásná dítka. Blonďaté po ní. Holčička Zlatovláska, chlapeček Shrek. Byl zlobivý a věčně špinavý od trávy.. Jeho čisté kalhoty každý večer přišli zelené. A tak babička řekla, že je zlobivý a stále zelený takže bude zlobřík. Když děti vyrostly přestěhovaly se do města kde v jejich sousedctví bydlela dívka Popelka. Stali se přáteli. Popelka měla nevlastní matku a nevlastní sestru, které jí celé dny kritizovali a dávali nesmyslné úkoly.
Jednoho dne se do města a do sousedtví Popelky, Zlatovlásky a Shreka přistěhovala Sněhurka se sedmi malými bratry. Stali se nerozlučnými přáteli. Jednoho dne se ztratila Sněhurka pak se o ní slyšelo jen v novinách, že jí zachránil princ a odvezl si jí na hrad.Prý že jí otravila nějaká bába s červeným jablkem..Poté oní neslyšeli...Až po pěti letech přijela a pozvala je na svatbu jí a jejího snoubence ,,kocoura v botách'' říkalo se mu tak protože byl vážně Hot a a v botách protože každý týden měl nové boty.
Na svatbě potkala Popelka svého prince Supermana. Byl to hrdina všch dob. Ve své sbírce měl neskutečné pavouky. Jednou mu jeden velice zvláštní pavouk uprchnul a kousnul nevyného chlapce, který se rázem změnil. Uměl lézt po domech a prostě Spiderman.. Jednou takhle skákal nad baráky a uviděl dívku v nesnázích. Měla dlouhé blonďaté vlasy až na zem, obtěžováli jí dvě černé postavy. Až byl dřív uviděl Batmanena a mravence Ferdu. Zachránil jí. Po nějakém tom rande se zasnoubili a už to třísklo,dětí jak blech. Ale ještě předtím než se začali množit měli největší svatbu světa větší jak Kate a William. Byla mega veliká a tolik lidí kolik tam bylo acích ouvej. Mezi pozavnými byla i Fiona do které se zakoukal Shrek. Po jedné výpravě s oslíkem a dračicí se vzali. Jak jinak samozřejmě...

Pohádky nemají konce..Pořád pokračují dál a dál..Neskončí ikdyž umře největší hrdina..
Pohádky jsou to co vám zvedne náladu..
Můžete říci žiji v pohádce, mám vše co v pohádce je: Lásku, štěstí, dobrodružství a šťávu..a hlavně dobrý konec..
Todle je moje oblíbená pohádka, vážně super :) Jmenuje se ,,na vLásku''
__ Jsem jako v pohádce __
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama