Moje město

9. května 2011 v 19:44 | Krvavá Lůca |  Tématická rubrika
Moje město

Já nemám žádný město a taky nikdo po mě žádný město nepojmenoval,tedy nevím o tom. :D
Ale jestli se to bere jako město snů nebo oblíbené tak město snů by bylo u moře,bylo by veliké s hodně obyvateli a byly by tu mrakodrapy na kterých by byla restaurace nahore (na střeše) a otvírala by se před západem slunce a zavírala po dvanáct hodině. A prostě to celé město by bylo kouzelné. Levné ceny :D, Úžásné výhledy z baráku a bytů. Velikánské centrum a krásné okolí(hory,to moře ;),Tajemný prales s opičkami a nebezpečím a u prostřed s velikanským stromem na která kdyby se vyšplhalo až na hore vidělo by se to město. Yes a to město by bylo ve tvaru velryby, které z pusy vycházejí bublinky. :D Ňo tak to je město snů docela vadný no :D
A město oblíbené je New York, bude to asi protože je veliké a příde mi úžasné. A je mazec,že je to město a žije tam více obyvatel než V ČR :D no jo no. Je to město snů i když nemá tvar velryby a nemá kolem sebe tajemný les s opičkama. To město je překrásný. Myslím,že normalní nějak nepopulární lidi mají rádi velká města páč většina lidí co tu žijí neřeší vzhled osatních lidí, je tu velká možnost práce, kluby, sportovní a obchodní centra...Je to velké a neznáš každýho. To narozdíl ve vesnici se zná každý s každým. Ve velkým měste jdeš a pozoruješ lidi který neznáš ale ve vesnici jdeš a každýho znáš a musíš ho zdravit,protože slušnost je pozdravit ,,známí''.. A melu tu samí pí*ovinky :D.. Ale hlavní téma je Moje město... to já ještě nemám :) Nenašla jsem město kde bych bydlela a byla v něm štastná to asi člověk pozná po čase nebo spíš najde po čase to svý město..
Vemu to velice zkráceně ,,moje město'' je město kde máš přátelé, citíš se tu dobře a rád se do něj vracíš. Někdo najde své město lehce a někdo ho hledá celý život..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama